DIAMOND PROFESSIONAL chemia profesjonalna Multichem Białystok podlaskie

DIAMOND PROFESSIONAL

Linia produktów DIAMOND PROFESSIONAL powstała w związku z zapotrzebowaniem wymagającego klienta.

Chęć zapewnienia środków czystości wysokiej jakości oraz profesjonalności w utrzymaniu porządku.

 

 

 

 

FLOOR – Skoncentrowany płyn przeznaczony do czyszczenia i pielęgnacji wodoodpornych podłóg i ścian ceramicznych, PVC, Linoleum. Nie pozostawia smug ani się nie klei. Powoduje szybkie oraz skuteczniejsze uwalnianie cząsteczek brudu dzięki czemu mycie każdej powierzchni jest szybsze i bardziej efektywne. Do zastosowań profesjonalnych i domowych.

 

 

 

 

 

 

 

GLASS Preparat przeznaczony do mycia i pielęgnacji wszelkich powierzchni szklanych, szyb, luster oraz innych przeszkleń z tworzyw sztucznych.

 

 

 

 

 

 

WC CID Koncentrat żelowy do codziennego mycia i pielęgnacji urządzeń sanitarnych – muszli klozetowych, pisuarów, bidetów. Może być stosowany w zakładach przetwórstwa spożywczego, gastronomii i służby zdrowia. W koncentracie zalecany do wszelkich powierzchni ceramicznych i nieemaliowanych.
Nie stosować koncentratu na powierzchnie chromowane i emaliowane.

 

 

 

 

 

OFFICE CLEANER Preparat przeznaczony do czyszczenia mebli i przedmiotów z tworzyw sztucznych. Szczególnie polecany do mycia urządzeń biurowych. Usuwa przebarwienia nikotynowe, nie pozostawia smug i zacieków. Przeznaczony dla firm sprzątających oraz gospodarstw domowych.

 

 

 

 

 

.

.

INTENSIVE CLEANER Alkaliczny preparat przeznaczony do ręcznego, maszynowego i ciśnieniowego czyszczenia posadzek PVC, terakoty, glazury, betonu, kostki betonowej i kamiennej, linoleum, maszyn, silników i narzędzi w zakładach przemysłowych, warsztatach, serwisach samochodowych.