DIAMOND PROFESSIONAL chemia profesjonalna Multichem Białystok podlaskie

DIAMOND PROFESSIONAL

Linia produktów DIAMOND PROFESSIONAL powstała w związku z zapotrzebowaniem wymagającego klienta.

Chęć zapewnienia środków czystości wysokiej jakości oraz profesjonalności w utrzymaniu porządku.

 

 

FLOOR – Skoncentrowany płyn przeznaczony do czyszczenia i pielęgnacji wodoodpornych podłóg i ścian ceramicznych, PVC, linoleum. Nie pozostawia smug ani się nie klei. Powoduje szybkie oraz skuteczniejsze uwalnianie cząsteczek brudu dzięki czemu mycie każdej powierzchni jest szybsze i bardziej efektywne. Do zastosowań profesjonalnych i domowych.

 

 

 

 

 

UNIWERSALNY – Uniwersalny preparat o szerokim spektrum działania, pozostawiający długotrwały zapach. Idealny do czyszczenia wszelkich wodoodpornych powierzchni takich jak glazura, terakota, gres, blaty, drzwi, podłogi drewniane, panele. Dzięki swym właściwościom nie pozostawia smug.

 

 

 

 

 

GLASS Preparat przeznaczony do mycia i pielęgnacji wszelkich powierzchni szklanych, szyb, luster oraz innych przeszkleń z tworzyw sztucznych.

 

 

 

 

 

 

ŁAZIENKA – Gotowy do użycia kwaśny preparat idealny do czyszczenia armatury łazienkowej, kabin prysznicowych, glazury, fug, posadzek w sanitariatach. Doskonale usuwa kamień wodny, rdzę, osady wapienne, oraz pozostałości mydlane. Wiśniowy zapach likwiduje nieprzyjemną woń uryny.

 

 

 

 

 

WC CID Koncentrat żelowy do codziennego mycia i pielęgnacji urządzeń sanitarnych – muszli klozetowych, pisuarów, bidetów. Może być stosowany w zakładach przetwórstwa spożywczego, gastronomii i służby zdrowia. W koncentracie zalecany do wszelkich powierzchni ceramicznych i nieemaliowanych.
Nie stosować koncentratu na powierzchnie chromowane i emaliowane.

 

 

POWER CID – Silnie skoncentrowany kwaśny preparat do usuwania rdzy, cementu, osadów wapiennych, zabrudzeń urynowych, glazury, fug, posadzek w sanitariatach. Produkt doskonale nadający się do czyszczenia po budowlanego. Należy unikać kontaktu preparatu z bateriami sanitarnymi i innymi materiałami chromowanymi lub niklowanymi.

 

 

 

.

.

INTENSIVE CLEANER Alkaliczny preparat przeznaczony do ręcznego, maszynowego i ciśnieniowego czyszczenia posadzek PVC, terakoty, glazury, betonu, kostki betonowej i kamiennej, linoleum, maszyn, silników i narzędzi w zakładach przemysłowych, warsztatach, serwisach samochodowych.

 

 

 

 

.

.

KUCHNIA – Gotowy do użycia preparat odtłuszczający, znakomicie usuwający wszelkiego rodzaju zabrudzenia olejowe i tłuszczowe na powierzchniach oraz sprzętach kuchennych. Idealny do mycia piekarników, okapów, kuchenek mikrofalowych, zlewozmywaków, blatów kuchennych mających kontakt z żywnością. Nie rysuje czyszczonych powierzchni, pozostawiając przy tym przyjemny świeży zapach.

.

.

OFFICE CLEANER – Preparat przeznaczony do czyszczenia mebli i przedmiotów z tworzyw sztucznych. Szczególnie polecany do mycia urządzeń biurowych. Usuwa przebarwienia nikotynowe, nie pozostawia smug i zacieków. Przeznaczony dla firm sprzątających oraz gospodarstw domowych.

.

.

.

.

GRILL – Gotowy do użycia alkaliczny preparat o bardzo silnym działaniu do usuwania przypaleń powstałych w piekarnikach, rusztach, kuchenkach mikrofalowych, grillach. Skuteczny w usuwaniu zanieczyszczeń na szybach kominkowych oraz komorach wędzarniczych. Doskonale likwiduje zapieczone resztki potraw. Nie stosować do powierzchni aluminiowych, miedzianych i innych stopach.