DIAMOND PROFESSIONAL chemia profesjonalna Multichem Białystok podlaskie

DIAMOND PROFESSIONAL

20151005_111532imgp1684

Linia produktów DIAMOND PROFESSIONAL powstała w związku z zapotrzebowaniem wymagającego klienta. Chęć zapewnienia środków czystości wysokiej jakości oraz profesjonalności w utrzymaniu porządku.

20151005_111532

 

FLOOR – antybakteryjny i antygrzybiczny skoncentrowany płyn przeznaczony do czyszczenia i pielęgnacji wodoodpornych podłóg i ścian ceramicznych, PVC, Linoleum. Nie pozostawia smug ani się nie klei. Powoduje szybkie oraz skuteczniejsze uwalnianie cząsteczek brudu dzięki czemu mycie każdej powierzchni jest szybsze i bardziej efektywne. Do zastosowań profesjonalnych i domowych.

 

 

imgp1664 imgp1668

 

 

GLASS –preparat przeznaczony do mycia i pielęgnacji wszelkich powierzchni szklanych, szyb, luster oraz innych przeszkleń z tworzyw sztucznych.

 

 

 

imgp1663 imgp1666

 

 

WC CID Koncentrat żelowy do codziennego mycia i pielęgnacji urządzeń sanitarnych – muszli klozetowych, pisuarów, bidetów. Może być stosowany w zakładach przetwórstwa spożywczego, gastronomii i służby zdrowia. W koncentracie zalecany do wszelkich powierzchni ceramicznych i nieemaliowanych.
Nie stosować koncentratu na powierzchnie chromowane i emaliowane.

 

 

imgp1662 imgp1671

 

 

SANI CL Koncentrat do doczyszczania oraz codziennego mycia urządzeń sanitarnych – muszli klozetowych, pisuarów, bidetów, umywalek, wanien, kabin prysznicowych i brodzików. Może być bezpiecznie stosowany na wszelkich powierzchniach emaliowanych, metalowych i chromowanych (armatura) oraz z tworzyw sztucznych